Kapsułki „ISHINE” lub jak poradzić sobie z bezsennością?

W ostatnim czasie coraz więcej i więcej osób zaczyna mieć problem z zasypianiem, w wyniku czego cierpi na bezsenność. Do najbardziej rozpowszechnionych przyczyn tego zaburzenia snu można zaliczyć przeżycia wewnętrzne, stres, problemy osobiste oraz depresję, które okazują wpływ na układ nerwowy uniemożliwiając relaksację i odpoczynek od zmęczenia fizycznego oraz psychicznego.

Częstymi objawami bezsenności mogą być trudności związane z zasypianiem lub całkowity brak snu pomimo jego pragnienia, nagłe budzenie się w nocy i brak możliwości późniejszego powrotu do snu, skłonność do rozdrażnień, brak koncentracji, ciągłe odczucie zmęczenia i braku sił.

Bezsenność może być przygodna, trwa wtedy od kilku dni do dwóch tygodni; krótkotrwała, trwa do 3 tygodni; przewlekła, trwa do kilku miesięcy i może powodować podwójne widzenie.

W bardzo rzadkich przypadkach bezsenność może być zaburzeniem genetycznym. Wtedy ona jest określana jako „śmiertelna bezsenność rodzinna” i często doprowadza do śmierci. W jednym z czasopism medycznych Nowej Anglii „The New England Journal of Medicine” zostało opisane następujące wydarzenie:

pewien pan w wieku 53 lat cierpiał na niedobór snu i mógł spać tylko dwie lub trzy godziny dziennie. Dwa miesiące później był w stanie spać tylko godzinę na dobę. Po sześciu miesiącach normalny sen stał się dla niego niemożliwy. W wyniku tego ten pan zaczął odczuwać silne zmęczenie, drżenie ciała oraz duszność. Po ośmiu miesiącach zapadł w śpiączkę i zmarł. Analiza historii rodziny wykazała, ze ten pan miał dwie siostry, które również cierpiały na śmiertelną bezsenność rodzinną, a ponadto większość jego krewnych zmarłа z powodu tego rodzaju bezsenności.

Żeby poradzić sobie z bezsennością, zaleca się:

  • przyjmować tabletki, które okazują wpływ na zdrowy sen i pomagają zasnąć. Firma „Green World” specjalnie dla tego wyprodukowała na bazie ziół kapsułki „ ISHINE”, które nie tylko pomagają zwalczać bezsenność, lecz także uspokajają układ nerwowy, poprawiają krążenie, myślenie oraz pamięć;
  • 30 minut przed snem odłożyć telefon i zamiast tego przeczytać jakąś książkę;
  • przewietrzyć pokój przed snem, żeby było świeże powietrze;
  • jeżeli sprzyja pogoda, jest chęć i są siły, to pójść na krótki spacer, który również okaże pozytywny wpływ na zdrowy sen;
  • włączyć lekką spokojną muzykę, która pomoże się zrelaksować i zasnąć.

Leave a Reply

Close Menu