GREEN WORLD – jest międzynarodowym koncernem specjalizującym się w produktach pro-zdrowotnych opartych na tradycyjnej medycynie chińskiej. Koncern posiada własne ośrodki naukowo-badawcze oraz laboratoria, w których opracowuje się i komponuje receptury.
W posiadaniu firmy są też odpowiadające międzynarodowym standardom GMP (Good Manufacturing Practice - Dobra Praktyka Produkcyjna) własne hodowle i kompleksy produkcyjne przetwarzające surowce. Wszystkie procesy produkcji odpowiadają amerykańskim certyfikatom FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków), a wysoka jakość produktów potwierdzona została świadectwem bezpieczeństwa komisji CQC (Care Quality Commission). Uwzględniając niezmiennie wysoką na przestrzeni 10 lat jakość oferowanych produktów, oraz w charakterze wsparcia rozwoju korporacji, Rząd udostępnił czyste pod względem ekologicznym grunty w okolicy miasta Nankin w celu dalszego rozwoju koncernu i poszerzenia bazy produkcyjnej. Wyroby ze znakiem towarowym GREEN WORLD przeszły wszystkie konieczne analizy medyczno-sanitarne, testy i próby, są produktami o pewnej gwarancji jakości. Korporacja dokłada wszelkich starań, by urzeczywistnić swe marzenie, którym jest stworzenie największego i najpełniejszego programu pro-zdrowotnego opartego na tradycyjnej medycynie chińskiej.
Suplementy diety tej firmy posiadają unikalny skład zawierający zrównoważony zestaw mikro i makroelementów, witamin, naturalnych antyoksydantów i innych substancji biologicznie aktywnych. Dzięki unikalnej technologii produkcji substancje czynne są szybko wchłaniane i łatwo przyswajane przez wszystkie tkanki, co sprzyja odnowie i regeneracji organizmu człowieka.
WHO (Światowa Organizacja Zdrowia), zauważa, że wszyscy ludzie podzielają ogólną troskę o zdrowie i myślą o profilaktyce. Aby uzmysłowili sobie ten cel, przede wszystkim należy skłonić ludzi, by zrozumieli, że zdrowie i profilaktyka chorób stanowią nieodłączną część ich życia codziennego. Następnie ludzie powinni poznać współczesne osiągnięcia nauki. Wraz z nadejściem nowego wieku ludzie pragną troszczyć się o własne zdrowie i zapobiegać chorobom. Firma GREEN WORLD opracowała serię produktów leczniczych zmniejszających poziom lipidów we krwi, spowalniających procesy starzenia, walczących z chorobami nowotworowymi, jak również regulujących reakcję układu odpornościowego. Od dnia wdrożenia tych produktów przyniosły one pożytek milionom ludzi.

Yin i yang i pięć elementów
Teoria yin i yang jest podstawowym kamieniem węgielnym filozofii chińskiej. W chińskiej medycynie yin i yang to dwa podstawowe systemy energetyczne życia. Przeciwstawiają się one sobie nawzajem i ograniczają się. Jednak tworzą one i wspierają się wzajemnie. W określonych warunkach przekształcają się w siebie. Dlatego yin i yang utrzymują równowagę i harmonię, w których rodzi się, rozwija i kończy życie. Człowiek jest zdrowy jedynie wówczas, kiedy yin i yang znajdują się w harmonii. Jeśli yin i yang tracą równowagę, zaczyna dominować yin lub yang. Zarówno podczas niedoboru yin jak i yang człowiek choruje. Można posłużyć się następującym porównaniem: ponieważ yin symbolizuje wodę, a yang światło słoneczne, to jedynie przy wystarczającej ilości wody i światła, oraz ich równowadze może istnieć życie. Nadmiar każdego z tych żywiołów – susza lub powódź – może zniszczyć życie. Podobnie gorące promienie spalają wszystko, co żyje, a przy niskiej temperaturze zamarza życie.
Ta zasada równowagi yin i yang z ich związkiem symbiotycznym została zawarta we wszystkich produktach koncernu GREEN WORLD. Jako dodatek do ziół pobudzających yang przepis przewiduje toniki yin, takie jak owoce derenia jadalnego i owoce cytryńca w celu zrównoważenia toników yang i czyni całą recepturę skuteczniejszą, ponieważ toniki yin zapewniają bazowe [związane z Ziemią] zasilanie dla energii yang. Teoria yin i yang, a także teoria pięciu elementów tworzy jądro tradycyjnej medycyny chińskiej.

Pięć elementów
Pięć elementów, to starożytna chińska teoria filozoficzna, zakładająca, że każdy system składa się z określonych podstawowych elementów, które mogą być zjednoczone w pięciu podstawowych kategoriach: woda, ogień, drzewo, metal i ziemia. Podtrzymują one, chronią i równoważą się nawzajem zapewniając w ten sposób stabilność całego systemu. Chińscy lekarze i naukowcy wykorzystywali tę teorię w celu analizy i zrozumienia skomplikowanego ciała ludzkiego, jego chorób oraz metod ich leczenia.
Jednym z najważniejszych pojęć składających się na yin i yang, a także pięć elementów jest pojęcie spójności. Każdy system każdego żywego organizmu jest nierozłącznie związany z pozostałymi. Jeśli choruje jeden narząd, ma to wpływ również na inne organy. Przy leczeniu jednej części ciała należy zwracać uwagę na cały organizm i starać się nie wyrządzać szkody innym narządom. Odróżnia to medycynę chińską od zachodniej, a także jest powodem tego, że w medycynie chińskiej efekty uboczne są rzadkością.
Ta nauka o spójności znajduje odzwierciedlenie w każdej recepturze produktów koncernu GREEN WORLD.

Suplementy diety firmy GREEN WORLD
Produkty żywienia profilaktycznego GREEN WORLD maja unikalny skład zawierający zrównoważony zestaw mikroelementów, witamin, naturalnych antyoksydantów i substancji biologicznie aktywnych. Dzięki technologii produkcji substancje czynne są w stanie dobrze się wchłaniać i być przyswajane przez tkanki organizmu, co sprzyja odnowie i regeneracji organizmu ludzkiego.
Suplement diety, to nie panaceum na wszystkie nieszczęścia, lecz środek służący korekcji diety z ewidentnym efektem uzdrawiającym. Suplementy diety firmy GREEN WORLD służą wyłącznie zachowaniu i zwiększeniu rezerw zdrowia konsumenta.

Produkty koncernu GREEN WORLD:
    Dysponują określoną funkcją uzdrawiającą.
    Nadają się do spożywania przez każdego człowieka.
    Nie wymagają specjalnych zaleceń lekarskich.
    Nie są lekarstwami, a jedynie regulują i normalizują czynności organizmu.
    Są szczególnym rodzajem produktów, będąc czymś pośrednim pomiędzy pokarmem i lekarstwem.

Produkty koncernu GREEN WORLD charakteryzują się:
    Zawartością mnóstwa substancji odżywczych, witamin i mikroelementów.
    Właściwymi proporcjami preparatów i maksymalną dostępnością biologiczną ich składników, co pozwala substancjom czynnym świetnie przyswajać się w żołądku i jelitach.
    Brakiem skutków ubocznych (z wyjątkiem indywidualnych uczuleń na poszczególne składniki produktu).
    Wygodnym sposobem zażywania.
    Możliwością długotrwałego stosowania przy braku negatywnej reakcji organizmu.

Close Menu